';

VIDEO
Příběh důlního města Minetown

Ne každá cesta je ta správná!

VRAŤTE SE O 100 LET ZPĚT

Roku 1914 čekal důlní město Minetown všední pracovní den.
Toho rána se vydaly skupiny horníků na každodenní směnu do místního dolu.
Nikdo z nich však netušil, že hluboko pod zemským povrchem objeví něco, co změní jejich životy navždy.

O 100 let později se nešťastnou náhodou ocitáte v domě jednoho z havířů a jediná cesta na povrch je skrze dům plný nástrah.

Co vás čeká

  • hra se odehrává v celém domě
  • nikdy nevíte, které dveře jsou poslední
  • vysoká obtížnost hry
  • pro osoby od 12 let v doprovodu dospělého
  • atmosférická hra bez lekavých momentů
  • hra probíhá cca na 90 m2
Proč si vybrat hru Pod Povrchem
OPUŠTĚNÉ DŮLNÍ MĚSTO
Hra se odehrá ve starém domě s autentickou atmosférou. Příběh rozplétáte v naprosté tmě, kde si musíte vystačit pouze s baterkou a vlastním důvtipem.
VELKÁ HERNÍ PLOCHA
Prostor se skládá z několika místností. Celková rozloha činí 90 m2. Ve hře Pod Povrchem nikdy nevíte, které dveře jsou ty poslední.
ORIGINÁLNÍ ZPRACOVÁNÍ
Herní prvky jsou vyrobeny přesně na míru pro dané rébusy. Ve hře se můžete těšit na dřevěné mechanismy, které vás nadchnou svou originalitou.
LOGICKÉ HÁDANKY
Hra je určena pro každého. Nepotřebujete žádné odborné znalosti. K úspěšnému postupu vám stačí důvtip, selský rozum a dostatek pozornosti.
VYSOKÁ OBTÍŽNOST
Záleží na každém článku vašeho týmu a vzájemné spolupráci. Překonejte logické hádanky skládající se z několika částí, které do sebe musí přesně zapadnout.
NAPÍNAVÁ CESTA
Jedinečný příběh prolínající se hrou vás vtáhne do děje a vy se ocitnete v roce 1914. Stáváte se tak součástí příběhu a hra pro vás dostává nový rozměr.

Ještě pořád váháte? Podívejte se, co o nás píší naši zákazníci.

ZÁŽITKY HRDINŮ

Více referencí najdete na našem Facebookovém profilu.

REZERVACE HRY

Zamluvte si hru hned teď v rezervačním systému Reservanto. Hru můžete také darovat ve formě poukazu.

Platba na provozovně je možná pouze v hotovosti. Nejsme plátci DPH.

ČASTÉ OTÁZKY

Vybrali jsme pro vás nejčastější dotazy našich zákazníků. Pokud mezi nimi nenajdete ten svůj, neváhejte se na nás obrátit.

Hra není fyzicky náročná. U nás se vám bude maximálně „kouřit z hlavy.“

Hra v těhotenství je na zvážení každého. Domem se prochází ve tmě, hrozí tak srážka s protihráčem. Lekavé momenty ve hře nejsou. Na někoho může prostředí působit depresivně, neradi bychom tak ohrozily nastávající maminky a jejich děti. Pokud by se zákazník cítil v domě nepříjemně, může hru samozřejmě okamžitě ukončit.

V 6 lidech hru umožňujeme pouze po předchozí domluvě. Pro komfortní prožitek je ideální tým o 4-5 členech. 6 hráčů musí lépe pracovat s prostorem. Záleží nám na tom, aby zákazníci odcházeli spokojení. Hra ve více lidech ubírá na celkovém prožitku.

Platnost poukazu neprodlužujeme. Nenechávejte proto rezervaci na poslední chvíli.

Přijďte v tom, v čem se cítíte pohodlně. Nedoporučujeme ale boty na podpadku, bílé a slavnostní oblečení. Hrozí ušpinění, například otřením se o zeď. Pokud se nebudete plazit po zemi (což u nás není nutné), šance umazání není velká. Během hry však budete brát do rukou různé předměty, které se nachází v prašném prostředí. Díky tomu nemůžeme vyloučit možnost ušpinění se.

Rozhodnutí necháváme na zvážení každého z rodičů. Navštívila nás spousta dětí ve věku 10-15 let a zvládly to bez újmy na zdraví. Na druhou stranu je hra pro mladší děti poměrně těžká a pro některé může působit strašidelně.

Všechny místnosti jsou během hry vytápěny. Teplota je tedy přijatelná a dodává autentičnost celkové atmosféře. Přece jenom se jedná o starý dům, na krátký rukáv to tedy není. Kdyby vám přece jenom bylo chladněji, jsou vám k dispozici hřejivé vesty.

DALŠÍ HRY

Izolace

IZOLACE

Odhalte hrůzné svědectví, skrývající se hluboko ve finských lesích.

Nezvěstná

NEZVĚSTNÁ

Příběh odvážné dívky, jejíž tajná výprava se změnila v noční můru.