';

Vydejte se na daleký sever!

OBJEVTE ODKAZ STARÉ NAHRÁVKY

V padesátých letech minulého století otřásla obyvateli Skandinávie děsivá tragédie, která nebyla doposud objasněna.

S partou přátel se po letech vydáváte na několikatýdenní trek nedotčenou oblastí. Přetrvávající deštivé počasí vás svede z plánované trasy a vy se tak ocitáte ztraceni v odlehlých pustinách severního Finska. Naneštěstí cestou objevujete starou opuštěnou chatu, kde se rozhodnete přečkat noc.

Nikdo z vás však netuší, že pouhý úkryt před deštěm se stane pastí, ze které již není cesty zpět.

Co vás čeká

  • hra se odehrává ve staré chatě
  • interaktivní herní mechanismy
  • dlouhý herní čas
  • vysoká obtížnost hry
  • pro osoby od 16 let
  • atmosférická hra bez lekavých momentů
Proč si vybrat hru Izolace
REALISTICKÁ CHATA
Celý prostor jsme transformovali do velmi autentického prostředí staré chaty. Sami budete překvapeni jedinečným zpracováním interiérů s vysokým důrazem na detail.
SVĚTELNÁ CESTA
V této hře se vám postupně otevírá fascinující světelná cesta, která vede váš tým k odkrývání temných zákoutí a rozplétání tajemného příběhu.
ZVUKOVÝ ZÁŽITEK
Speciálně pro hru Izolace byly připraveny zvuky v profesionálním nahrávacím studiu. Prostorové ozvučení Dolby Surround 5.1. je přizpůsobeno každé části hry.
INTERAKTIVNÍ PRVKY
Herní chod ovládá unikátně vyvinutý automatický systém, který řídí celou hru a hráčům se tak dostává nespočet zvukových efektů a interaktivních prvků.
JEDINEČNÉ MECHANISMY
Originální herní prvky jsou vytvořené z dřevěných mechanismů a pohyblivých částí. Správný postup a vzájemné propojení hádanek vás mnohdy překvapí.
NADSTANDARDNÍ ČAS
Izolace je nejpropracovanější hra, kterou jsme kdy postavili. Chceme dopřát všem hráčům maximální zážitek s neobvyklou časovou kapacitou 140 minut.

REZERVACE HRY

Zamluvte si hru hned teď v rezervačním systému Reservanto. Hru můžete také darovat ve formě poukazu.

Platba na provozovně je možná pouze v hotovosti. Nejsme plátci DPH.

ČASTÉ OTÁZKY

Vybrali jsme pro vás nejčastější dotazy našich zákazníků. Pokud mezi nimi nenajdete ten svůj, neváhejte se na nás obrátit.

Hra není fyzicky náročná. U nás se vám bude maximálně „kouřit z hlavy.“

Celý koncept hry může působit depresivně, nechceme ohrozit zdraví nastávající matky ani dítěte, proto hru v těhotenství nedoporučujeme.

Pro komfortní hru je ideální počet 2-4 hráči. Z důvodu bezpečnosti hru v 5 lidech neumožňujeme. Hra ve více lidech ubírá na celkovém prožitku. Pátý člověk nemá svůj herní prostor a týmová hra tak není efektivní.

Platnost poukazu neprodlužujeme. Nenechávejte proto rezervaci na poslední chvíli.

Přijďte v tom, v čem se cítíte pohodlně. Boty na podpatcích, slavnostní oblečení a plesové šaty nechte doma.

V současné době je minimální věková hranice pro hru 15 let. Pro mladší osoby může být hra velmi složitá. Dětem bude vstup umožněn pouze v doprovodu osob starších 18 let.