';

VIDEO
Příběh důlního města Minetown

Postavte svůj tým!

VRAŤTE SE O 100 LET ZPĚT

Roku 1914 čekal důlní město Minetown všední pracovní den.
Toho rána se vydaly skupiny horníků na každodenní směnu do místního dolu.
Nikdo z nich však netušil, že hluboko pod zemským povrchem objeví něco, co změní jejich životy navždy.

O 100 let později se nešťastnou náhodou ocitáte v domě jednoho z havířů a jediná cesta na povrch je skrze dům plný nástrah.

Co vás čeká

  • hra se odehrává v celém domě
  • nikdy nevíte, které dveře jsou poslední
  • 101 minut
  • hra je určena pro 2-5 hráčů
  • vysoká obtížnost hry
  • pro osoby od 12 let v doprovodu dospělého
  • atmosferická hra bez lekavých momentů
  • hra probíhá cca na 90 m2

Ještě pořád váháte? Podívejte se, co o nás píší naši zákazníci.

ZÁŽITKY HRDINŮ

Více referencí najdete na našem Facebookovém profilu.

REZERVACE HRY

Zamluvte si hru hned teď v rezervačním systému Reservanto. Hru můžete také darovat ve formě poukazu.

Platba na provozovně je možná pouze v hotovosti. Nejsme plátci DPH.

ČASTÉ OTÁZKY

Vybrali jsme pro vás nejčastější dotazy našich zákazníků. Pokud mezi nimi nenajdete ten svůj, neváhejte se na nás obrátit.

Hra není fyzicky náročná. U nás se vám bude maximálně „kouřit z hlavy.“

Hra v těhotenství je na zvážení každého. Domem se prochází ve tmě, hrozí tak srážka s protihráčem. Lekavé momenty ve hře nejsou. Na někoho může prostředí působit depresivně, neradi bychom tak ohrozily nastávající maminky a jejich děti. Pokud by se zákazník cítil v domě nepříjemně, může hru samozřejmě okamžitě ukončit.

V 6 lidech hru umožňujeme pouze po předchozí domluvě. Pro komfortní prožitek je ideální tým o 4-5 členech. 6 hráčů musí lépe pracovat s prostorem. Záleží nám na tom, aby zákazníci odcházeli spokojení. Hra ve více lidech ubírá na celkovém prožitku.

Platnost poukazu neprodlužujeme. Nenechávejte proto rezervaci na poslední chvíli. Máme otevřeno 7 dní v týdnu od rána do večera, proto jsou 4 měsíce dostatečně dlouhá doba na vybrání poukazu.

Přijďte v tom, v čem se cítíte pohodlně. Nedoporučujeme ale boty na podpadku, bílé a slavnostní oblečení. Hrozí ušpinění, například otřením se o zeď. Pokud se nebudete plazit po zemi (což u nás není nutné), šance umazání není velká. Během hry však budete brát do rukou různé předměty, které se nachází v prašném prostředí. Díky tomu nemůžeme vyloučit možnost ušpinění se.

Rozhodnutí necháváme na zvážení každého z rodičů. Navštívila nás spousta dětí ve věku 10-15 let a zvládly to bez újmy na zdraví. Na druhou stranu je hra pro mladší děti poměrně těžká a pro některé může působit strašidelně.

Všechny místnosti jsou během hry vytápěny. Teplota je tedy přijatelná a dodává autentičnost celkové atmosféře. Přece jenom se jedná o starý dům, na krátký rukáv to tedy není. Kdyby vám přece jenom bylo chladněji, jsou vám k dispozici hřejivé vesty.